Altuna Sejdiu në krahët e një tjetër këngëtari shqiptar

Kliko per me shume info

tuna-bujupiTuna Sejdi, këngëtarja e shumë hiteve, pas një periudhe pauze për shkak të zhvillimeve të koklavitura në jetën private dhe karrierë, së fundmi i është rikthyer koncerteve kudo ku flitet shqip.

Destinacioni i radhës ka qenë për Tunën, Zvicra atje ku ka performuar për shqiptarët jo e vetme por bashkë me Ardian Bujupin.

Kliko per me shume info

Me këtë fundit, si rrallë herë, Tuna ka shfaqur një afërsi tejet të madhe pasi ka postuar dhjetra foto ku dyshja shihen së bashku pas koncertit.

Këngëtarja që prej ndarjes nga Cozman vazhdon të jetë beqare përkundër faktit se u përfol gjerë e gjatë një lidhje e mundshme me Yll Limanin të cilën këngëtari e mohoi kategorikisht në intervistë për Prive javën e shkuar. /Prive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.