Ministrat ndeshen si “luanë” me të huajt, ja tatuazhi i cuditshëm i Saimir Tahirit

Kliko per me shume info

MINISTRAT-NDESHJEI keni parë ndonjëherë qeveritarët tanë duke luajtur në stadium si futbollistë të vërtetë, megjithëse format e tyre fizike lënë për të dëshiruar?

Ministrat e Ramës dhe deputetë të mazhorancës kanë luajtur një ndeshje miqësore në stadiumin “Selman Stërmasi” me përfaqësues të ambasadave.

Kliko per me shume info

Ndër më aktivët në fushë ishin ministri Tahiri që shënoi edhe një gol, si dhe deputeti Eduard Shalsi që shënoi dy të tjerë.

Por ajo që duket se ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ishte Romana Vlahutin. Nuk mungoi as ambasadorja e Holandës që preferoi të veshë uniformën dhe të luajë futboll.

Ndeshja midis dy “ekipeve” përfundoi me rezultatin 3-3.

Shfletoni galerinë e fotove për të parë momentet më të bukura të ndeshjes.

FOTO-GALERI:

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.