Tragjedi, babai i 7 fëmijëve mbyt me duart e tij 2-vjeçarin!

Kliko per me shume info

crimeeÇdo gjë ishte duke shkuar sipas planeve kur familja e tij kishin udhëtuar për në Nagpada, së bashku me 5 vajzat dhe djalin e vetëm 2 vjeçar.

Ata ishin duke kaluar mjaftë mirë atje dhe askush nuk e kishte menduar tmerrin dhe tragjedinë që ka ndodhur, transmeton lajmi.net

Kliko per me shume info

Por, bota e Samina Khan, nënës së djalit u shemb kur ajo pa se burri i saj Kadir Amir Khan u zhduk së bashku me djalin e saj 2 vjeçar. Ajo kishte telefonuar policinë për t’i treguar shqetësimin dhe ende mbante shpresë se burri i saj do ta mbante të sigurtë djalin e tyre.

Gjithçka ka kaluar në tragjedi, kur Amir Khan përmes një telefonate i’u tregoi se djali gjindet në një hekurudhë.

Policia kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe e kanë gjetur të vdekur trupin e 2 vjeçarit, i cili sipas ekzaminimeve mjeko-ligjore ishte mbytur sepse trupi ishte i fryrë dhe nuk kishte shenja në trup.

Gruaja e Amir Khan, u ka treguar policisë se burri i saj nuk ka telefon, por policia ka lokalizuar vendndodhjen.

Motivet e kësaj tragjedie ende nuk dihen. Dikush pretendon se Khan kishte sëmundje mendore e dikush tjetër thotë se në ikje e sipër Khan ka menduar se nuk është në gjendje t’a rrisë i vetëm djalin dhe e ka mbytur atë.

Gruaja e tij ka treguar se një ditë para se të ikte Amir Khan, ka folur për magjinë e zezë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.