Radhë kilometrike në aksin Orikum-Vlorë, e pamundur t’ia dalësh!

Kliko per me shume info

trafiku-trAksi rrugor Orikum-Vlorë është bllokuar që në orët e para të mëngjesit të sotëm, shkak është bërë trafiku i rënduar.

Me qindra automjete janë bllokuar në Orikum, duke krijuar radhë kilometrike dhe nuk kanë mundur të lëvizin për disa orë. Forcat e policisë kanë qenë të shumta në këtë aks për të parandaluar trafikun e rënduar, por edhe ndonjë aksident të mundshëm.

Kliko per me shume info

Fundi i muajit korrik dhe fillimi i muajit gusht aksin rrugor Fier-Vlorë e gjen gjithmonë me trafik të rënduar, pasi të gjithë nisen drejt plazheve të jugut për të kaluar ditët e nxehta të verës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.