Tmerr në Vlorë, 7 km trafik automjetesh!

Kliko per me shume info

trafiku-trRadhë të gjata automjetesh, pluhur dhe kaos ka qenë tabloja e Vlorës këtë mbrëmje. Sipas raportimeve, trafiku nis që nga Radhima dhe automjetet ndodhen në një radhë prej 7 kilometrash deri në qytetin e Vlorës.

Shkak i situatës është jo vetëm fluksi i madh i pushuesve në këtë periudhë që zgjedhin Vlorën e rivierën por edhe rruga në ndërtim e bregdetit.

Kliko per me shume info

Pushuesit ankohen se presin prej 3 orësh në trafik. Pavarësisht pranisë së madhe të efektivëve të policisë, gjendja paraqitetet tepër e rënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.