Ja çfarë shkruan Bamir Topi pas dasmës së të bijës (FOTO)

Kliko per me shume info

vajza-topitPas dasmës së vajzës së tij Etida Topi, me djalin e biznesmenit Luan Bregasi, Ilirin, ish- presidenti Bamir Topi, ka publikuar në rrjetet sociale një foto të çiftit. Ai ka falenderuar të gjithë për urimet e përzemërta për martesën e vajzës së tij.

“Miq të nderuar,

Kliko per me shume info

ju falenderojmë shumë për të gjitha urimet e dërguara me rastin e dasmës së vajzës sonë, Etidës. Gëzofshi në familjet tuaja!

Faleminderit dhe njeherë!”- ka qenë mesazhi i Topit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.