Tiranë, një person gjendet i mbytur tek Liqeni Artificial

Kliko per me shume info

liqeniPolicia njoftoi se një 60-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm, 4 korrik në afërsi të liqenit artificial.

Sipas informacioneve të policisë viktima është gjetur rreth 100 metër larg nga bregu.

Kliko per me shume info

Nuk dihen ende rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.

Menjëherë kanë mbërritur policia dhe polumbarët dhe po punojnë për nxjerrjen e trupit të viktimës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.