Rita Ora e zhveshur në rrugë, tregon diçka “seksi”!

Kliko per me shume info

rita-oraaRita Ora vazhdon të tërheqë vëmendjen e paparacëve gjatë qëndrimit në Nju Jork.

Ajo u fotografua të premten me një fustan të zi, ndërsa binte në sy dekolteja e 25-vjeçares.

Kliko per me shume info

Rita Ora del në rrugë me gjoks dhe shpinë jashtë (FOTO)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.