Tifozja seksi e Kombëtares më provokuese se kurrë me rroba gjumi!

Kliko per me shume info

tifozja-oxaZeshkania seksi shqiptare, Irid Oxa, ka fituar një epitet që po tërheq vëmendjen në mënyrë masive.

Bukuroshja e cila mori famë falë pjesëmjarres si tifoze në ndeshjet e Shqipërisë bashk me Rike Rocin, ka bërë një postim, ku u shfaq me rroba gjumi.

Kliko per me shume info

Ajo u shfaq tejet atraktive dhe bukur teksa arushin që e përqafon e përshkruan si të dashurin e saj.

Irid mbetet prej femrave më seksi shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.