Parashikoi Portugalinë fituese të “Euro 2016”, tifozi anglez bëhet milioner

Kliko per me shume info

TIFOZI-BRITANIKNjë tifoz anglez ka fituar plot 1.2 milionë euro nga një pikë lloto pasi kishte parashikuar që Portugalia do të fitonte falë Ederit.

Fitores së Portugalisë dhe golit të Ederit ne finale nuk i janë gëzuar vetëm portugezët dhe tifozët e Cristiano Ronaldos.

Kliko per me shume info

Atij goli më shumë i është gëzuar ky tifoz anglez, pasi fitoi një shumë vërtet të konsiderueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.