“Terroristi i Nicës s`ishte mysliman, pinte alkool e hante mish derri”

Kliko per me shume info

terroristiTerroristi i sulmit me kamion në Nice të Francës, Mohamed Lahouaiej Bouhlel, ka shpërfillur çdo ligj të Islamit, dhe ka pak gjasa që të ketë qenë xhihadist, ka treguar për mail online, kushëriri i gruas së tij.

Sipas tij ai ka qenë konsumues i mishit të derrit, drogës dhe alkoolit. Ai nuk është lutur asnjëherë apo nuk ka shkruar as në xhami.

Terrorsti Mohamed Lahouaiej Bouhlel, ka qenë i dhunshëm ndaj gruas së tij me të cilën kishte tre fëmijë dhe ishte në një process divorci.

2 COMMENTS

  1. NUK ISHTE MUSLYMAN ….. CFARE ISHTE …ARAB MYSLYMAN … QI I URRENTE CIVILIZIMIN …KUSH E REH GRUAN TURQIT ARABET DHE DISA SHQIPTARE KATNARE ….MUHAMED KENI PARE FRANCEZ ME EMRIN MUHAMED …APO EUROPIAN ..SHUME ARABE BEJNE SIKUR …POR NE TE VERTETE LINDIN DHE VDESIN TERRORISTA …PRANDAJ MOS I MBRONI ….ME TEMA SESHTE MYSLYMAN …… HA HA HA MYSLYMAN HIPOKRIT S MILIONA NE BOTE … QE BEJNE SI BESIMTARE HD E VVJEDHIN VRASIN DHE …..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.