Ja fjalët e fundit të terroristit që shokoi Francën!

Kliko per me shume info

traaShoferi i kamionit të tonazhit të rëndë që u mori jetën 84 personve dhe plagosi më shumë se 154 personave të tjerë në Nicë të Francës mësohet të jetë një shtetas 31-vjeçar me origjinë tuniziane.

Shtetasi ishte me rezidencë në Nicë.

Kliko per me shume info

Përpara se të ekzekutohej nga policia, personi është dëgjuar të thërrasë “Allahu Akbar”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.