Terror në Tiranë, i grabisin makinën qytetarit në rrugë e plagosin me armë

Kliko per me shume info

policia-rrugoreNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e të enjtes në Tiranë.
Persona të armatosur i kanë zënë rrugën një shtetasi të cilin e kanë plagosur dhe i kanë grabitur makinën.
Ngjarja ka ndodhur rreth ores 23.30 te se enjtes.
Policia njoftoi se afer hotel “Dinastia”, dyshohet se person i paidentifikuar i ka vjedhur mjetin tip “ML” dhe kanë plagosur lehte në këmbë me armë zjarri, drejtuesin e mjetit Th. N. I cili ndodhet në spital jashte rrezikut për jetën.
Burimet zyrtare thanë se Policia ka mberritur në vendngjarje ndërsa jane ngritur pika kontrolli dhe jane njoftuar policitë e Durresit, Lezhës, e Krujës për të ngritur pika kontrolli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.