E frikshme! Bën tatuazh, por… (Kujdes pamje të rënda)

Kliko per me shume info

Kjo video tregon se si një burri meksikan i është infektuar tatuazhi. Pamjet janë vërtet te rënda, ndërsa një burrë tjetër me një prerëse thonjsh nxjerr nga plaga disa fije cist-i.

Kliko per me shume info

Videoja e tmerrshme është parë mijëra herë në Liveleak. Ricky Patrick Vasquez, i cili ka ngarkuar videon, thotë se tatuazhi u infektuara sepse boja e përdorur ishte e lirë.

Doktor Arun Ghosh thotë se ajo që ndodh në atë video tregon gjithçka ka ndodhur për shkak të një gjilpërë të infektuar. Si rrjedhojë boja dhe gjilpëra kanë bllokuar kanalet e djersës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.