Kësaj vajze super seksi, nuk ka bikini qe i bën, shpërthen në plazh(Foto)

Kliko per me shume info

13900784_282364785456158_1217280877_n Rike Roçi di si ti ngrejë temperaturat dhe e bën këtë pa vështirësi. Ish banorja e Big Brother, falë aseteve të saj,  duket shumë seksi me bikini dhe duket se asnjë masë nuk i bën për shkak të volumit të konsiderueshëm të gjoksit. Foto është postuar nga Rikja në rrjetin social “Instagram” për të kënaqur të gjithë fansat e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.