Prostituta dhe transeksuali sulmojnë të riun shqiptar, ja çfarë pëson!

Kliko per me shume info

3538F48000000578-0-image-a-4_1465917438881Një i ri shqiptar ka përfunduar në spiatal, ndërsa dy persona të tjerë janë denoncuar për grabitje dhe plagosje.

Historia, ende pa u zbardhur plotësisht, ka ndodhur në rrugën “Traversagna”, në Pisa të Italisë, një vend ku ushtrohet prostitucioni, rreth orës 13:00 të së shtunës së shkuar.

Kliko per me shume info

Përveç 19-vjeçarit shqiptar, dy personat e tjerë të përfshirë në konflikt janë, një 44-vjeçar trannvestiti me kombësi braziliane që punonte si prostitutë dhe një tjetër prostitutë femër 45-vjeçare. Të dy rezidentë në Piza, janë denonuar nga policia, raportojnë mediat lokale.

Origjina e mosëmarrëveshjes, sipas shqiptarit 19-vjeçar pa një vendbanim fiks, ishte se dy latinet i kishin kërkuar 6 mijë euro për shkak se ishte vendosur pranë zonës ku ato ushtronin prostitucionin. I riu refuzoi.

Të tre filluan të grindeshin dhe shqiptari u godit disa herë. Ai morri disa lëndime të lehta në krah.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.