Një tjetër shqiptar u plagos në fyt e veshkë nga sulmi, ja emri i 14-vjeçarit

Kliko per me shume info

djali38Benet Adilji, i cili jeton me familjen e ti në Gjermani, është plagosur në sulmin që ndodhi në Munih të Gjermanisë.

14-vjeçari është me origjinë nga Konçuli i Bujanocit. Ai ka mbetur i plagosur rëndë, në fyt dhe veshkë. Familjarët e kontaktuar nga BujanociNet kanë thënë se ai pritet t’i nënshtrohet një operacioni.

Kliko per me shume info

Beneti gjatë sulmit ndodhej në qendrën tregtare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.