Tjetër sulm me armë në SHBA, të paktën 3 të vdekur

Kliko per me shume info

sulm-shbaSë paku tre persona janë qëlluar për vdekje jashtë një gjykatë në Michigan të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Lajmi u konfirmua nga Policia e Shtetit të Michigan për mediat lokale.

Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi rreth orës 02:30, me orën lokale, jashtë gjykatës Berrien County, në qytetin e St. Joseph.

Nga të dhënat paraprake, viktimat mësohet se janë dy punonjës gjykate, si dhe agresori, megjithatë kjo nuk është konfirmuar ende nga policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.