Stuhia “godet” Tiranën, ja pasojat!

Kliko per me shume info

pema-tiraneTë parpriturat e motit nuk ndalen. Ndërsa javën e shkuar kishte reshje dëbore në Qafën e Llogarasë, sot kryqyteti është përfshirë nga stuhia.

Reshje të dendura shiu dhe era kanë surprizuar qytetarët e Tiranës.

Kliko per me shume info

Por ndërkohë nuk kanë munguar as dëmet materiale.

Në rrugën “Robert Zhvars” përballë një kopshti për fëmijë, një pemë e madhe është rrëzuar duke zënë poshtë një makinë. Fatmirësisht s’ka të lënduar në njerëz.

Banorët ankohen se Bashkia e Tiranës nuk ka marrë asnjë masë.

stuhi-tirane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.