Ja si do të jetë studio e Ermal Mamaqit në TV Klan

Kliko per me shume info

MamaqiU komentua gjatë në rrjete sociale dhe portale ‘zhvendosja’ e emisionit të Ermal Mamaqit “6 Ditë pa Ermalin” nga kanali T në Digitalb në Tv Klan.

Ka ardhur momenti që projekti të konkretizohet dhe të punohet intensivisht për të bërë gjithçka gati për nisjen e sezonit të ri.

Kliko per me shume info

Vetë Mamaqi ka postuar një fotografi në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram ndërkohë që punohet në zyrë për skenografinë e studios së tij të re. Me doza humori, ashtu siç ai bën zakonisht, ka shkruar:

“Duke punuar… Skena e re po ndërtohet. Gaetano Castelli dhe stafi i tij i kanë hak lekët e Sandrit” – duke iu referuar producentit Alekdandër Frangaj.
Duke parë foton, mund të zbuloni dhe një pamje paraprake të studios së Mamaqit që shfaqet në ekranin e televizorit. Nga sa mund të shohim mund të themi se do të jetë një studio krejt ndryshe nga ajo që kemi parë në “6 Ditë pa Ermalin”.

STUDIO-MAMAQIT-TV-KLAN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.