E pa dëgjuar, striptistet seksi kërcejnë në funeral…

Kliko per me shume info


Një burri kinez iu dha lamtumira e fundit me një kërcim striptistesh në funeral. Vajzat e veshura vetëm me të brendshme dhe çizme të gjata kërcyen në mënyrë provokuese rreth arkivolit të të ndjerit.

Kur striptistet po kërcenin, fotografia e të ndjerit u shfaq në sfond.

Kliko per me shume info

Pasi mbaruan punë striptistet, arkivoli u largua për një ceremoni më serioze.

Striptistet po bëhen një gjë e zakonshme nëpër varrimet në Kinë dhe Tajvan.

Ato paguhen në mënyrë që në funeral të vijnë sa më shumë njerëz, pasi në këto vende, numri i atyre që paraqiten në funeral tregon se i ndjeri ka pasur një status të respektuar në shoqëri.tch

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.