Arrestimi për drogë, Stresi publikon foto me Gjergj Cukalin

Kliko per me shume info

stresiiGjergj Cukali i njohur si “i forti” i Myslym Shyrit, i cili është arrestuar nga policia nen akuze si furnitor i kokainës, duket se ka qenë shok i ngushtë me reperin Arkimed Lushaj (Stresi).

Reperi ka postuar një foto ku shfaqet me Cukalin dhe në sfond kanë edhe një polic.

Kliko per me shume info

Stresi shpreson gjithashtu qe miku i tij të lirohet sa më shpejt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.