Nuk do ta besoni ku është futur Sonila Meço dhe … çfarë bën!

Kliko per me shume info

sonila-mecoGazetarja Sonila Meço ka kaluar një fundjavë ndryshe me familjen e saj, larg zhurmave të Tiranës dhe lajmeve.

Ajo ndodhet në fshatin turistik Korçës, Dardhë, me vajzën e saj. Pikërisht atj ajo nuk ka hezituar edhe të luajë me të.

Kliko per me shume info

“Mami gjen vend për volejboll edhe në një cep oborri, Amaris nuk e ‘lëshon’ look-un elegant as në fshat” shkruan ajo përbri fotografisë së postuar në profilin personal në rrjetet sociale.

Sonila-Meço-dhe-e-bija-Amaris-700x700

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.