Vendimi për Becchettin, vjen reagimi tendencioz i Sonila Meços!

Kliko per me shume info

sonila-mecoGazetarja Sonila Meço ka komentuar vendimin e marrë sot në Britani për biznesmenin italian, Francesco Becchetti.

Gjykata vendosi mosekstradimin e italianit të akuzuar për mashtrim dhe falsifikim parash, ndonëse avokatët e qeverisë shqiptare duan ta apelojnë vendimin.

Kliko per me shume info

Meço gjithnjë ka besuar në pafajësinë e ish-pronarit të Agon Channel, ndërsa ka kërkuar vazhdimisht drejtësi.

Ja reagimi i saj:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.