Vipat e Bllokut: Soni Malaj të gjitha operacionet plastike të dështuara ja FOTO

soni-malajaFaqja “Vipat e Bllokut 2016” ka publikuar disa foto nga dalja e djeshme e këngëtares Soni Malaj tek emisioni “Zonë e Lirë”.

Ata kanë shkruar krahas fotove ku tregojnë rreth operacioneve plastike. “Real life… ndërhyrja në hundë është bërë keq…buzët keq..fytyra keq! Këshilloj personat të cilët dëshirojnë të bëjnë ndërhyrje të informohen mirë për procedurën dhe klinikën që dëshirojnë të shkojnë!,”-shkruajnë administratorët e faqes “Vipat e bllokut”.

LEXO EDHE:  Habit modeli italian pas skenave super të nxehta me Encën: Ishte më shumë se videoklip
Kliko per me shume info

soni-malaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here