Del në treg smartphone më i lirë në botë, çmimi do iu lërë pa fjalë!

Kliko per me shume info

tregu4Kompania indiane Ringing Bells për herë të parë ka hedhë në treg telefonat më të lirë në botë. Smartfoni “Freedom 251”, kushton vetëm 4 dollarë dhe u prezantua në Shkurt të këtij viti.

India është vendi i dytë në botë me tregun më të madh celularë dhe ka 1 miliardë abonentë të telefonisë celulare.

Kliko per me shume info

Të shumtë kanë qenë ata që kanë shprehur dyshime sa i përket cilësisë së “Freedom 251”, megjithatë kjo mbetet për t’u parë në ditët në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.