“Skifterat” nga Kamza grabisin shtëpinë e Getoar Selimit, i marrin dicka me vlerë 35 mijë €

Kliko per me shume info

getiDy persona janë vënë në pranga këtë të hënë nga policia e Tiranës pasi akuzohen për vjedhje.

Bëhet fjalë për shtëpinë që ka në Tiranë këngëtari nga Kosova Getoar Selimi. Aty ai jeton së bashku me prezantuesen e njohur Marina Vjollca.

Kliko per me shume info

“Panorama” mëson se hajdutët kanë arritur të marrin një orë që kushton 35 mijë euro.

Burimet thanë se dy të arrestuarit janë të moshës 17 dhe 20 vjeç.

17 vjeçar me inicialet D.K, mësohet se është autori i grabitjes. Ai ka arritur të futet në banesën e këngëtarit dhe ka marrë orën, të cilën më pas ia ka dhënë të arrestuarit tjetër, 20-vjeçarit Mërgim Lala.

Mësohet se ora është gjetur gjatë kontrollit në banesën e 20-vjeçarit.

Dy të arrestuarit janë nga Kamza. /Panorama/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.