Skandal në plazh, adoleshentja bëhet tap, djali e tërheq zvarrë dhe …!

Kliko per me shume info

skandalSkena me të vërtetë të llahtarshme e të tmerrshme vijnë nga qyteti i Durrësit e më saktësisht nga zona e plazhit tek Gjiri i Lalzit.

Një vajzë ka rënë pa ndjenja në rërë, në mes të dhjetëra njerëzve që ishin të pranishëm në plazh, ndërsa djali i cili e shoqëronte jo vetëm që nuk e ka ndihmuar, por e ka sharë dhe qëlluar me shqelma. Pamjet janë të rënda dhe tronditëse. Siç raporton një nga të pranishmet në vendngjarje, vajza ishte dehur dhe nuk po reagonte, ndaj ai nisi ta shante, ta ofendonte, ta tërhiqte zvarrë dhe e hodhi në det, ku edhe e goditi me shqelma.

Kliko per me shume info

“E trajton ashtu sepse ajo nuk ngrihej. Sepse po i shifnin te gjith. Kur ne ju tham ti jepnim un dhe te ulej, ai na tha a po shifni punen tuaj. Ne drek tek lokali i plazhit te Gjiri i Lalzit. Kjo ka ndodh rreth ores 2 te drekes. Nderhun njerez por ai i shante me fjalet me te ndyra. E ke dhe te njera nga videot qe nje djal po mundojej dhe ky ju kthye keq fare, me te shara. Para se ta merrte policia ky u rraf me nje familjar. Arsyja Zoteria i tha : mjaft me kto skena se kam gru e fmij ktu dhe ky tipi i tha : te … Gruan.”, -ka treguar për Jeta osh Qejf e pranishmja në vendngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.