Skandal/ Nuk do ta besoni çfarë ndodhi në koncertin e Chris Brown

Kliko per me shume info

chrisssKoncerti i këngëtarit Chris Brown në vendin tonë duket se ka patur edhe disa prapaskena jo të këndshme.

Duket se ai nuk është pritur ashtu siç duhet pasi nuk ka patur shumë publik kjo për shkak të hapësirës së vogël të pub-it dhe gjithashtu për shkak të çmimeve të kripura të biletave.

Kliko per me shume info

Në një video nga Prive, tregohen prapaskenat e koncertit në Durrës, mungesa e publikut, çmimet e larta dhe largimi i reperit vetëm pas 22 minutash.

Mësohet se ai duhej të ngjitej në skenë në orën 11 e pak, por mungesa e njerëzve bëri që këngëtari të priste edhe disa orë më shumë, e megjithatë duket se asgjë nuk ndryshoi, edhe në orën 2 kur ai doli, numri i njerëzve ishte i pakët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.