E pazakontë, yjet e futbollit anulojnë ndeshjen e bamirësisë, ja arsyeja

Kliko per me shume info

Capture-157-6Gjendja alarmante në Turqi pas tentativës për grusht shteti nga ushtria turke, ka bërë që ndeshja e bamirësisë e organizuar nga Samuel Eto të anulohet.

Samuel Eto me shokë kanë anuluar ndeshjen e bamirësisë në Antalya, pas tentativës për grusht shteti nga ushtria turke.

Kliko per me shume info

Në këtë ndeshje ishte i ftuar edhe Lionel Messi por ai vendosi të mos udhëtojë për në Turqi pas gjendjes së tensionuar.

Kurse, “El Mundo Deportivo” ka njoftuar se të tjerët si Arda Turan, Samuel Eto, Carles Puyol, Deco dhe Eric Abidal ndodhen në një hotel në Antalia, ku janë të sigurt dhe të qetë.

Ata do të largohen nga Antalya me aeroplan privat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.