Ja si dukej para 10 vitesh Liberta Spahiu

Kliko per me shume info

liberta-spahiuLiberten nuk e njohim që dje, pasi ajo ka karrierë të gjatë e të bujshme në botën e modelimit.
Në të vërtet, Liberta Spahiu është modelja më e njohur më vend, që falë tipareve dhe linjave ideale, arriti të bëhej tejet publike dhe e famshme falë angazhimit në një fushë që nuk ka shumë hov në vend, shkruan “Kosovarja”.

Liberta Spahiu, vajza e sfilatave, reklamave e fotografive artistike, tani është fytyrë mediale falë “Prive”-së, emisionit që e moderon dhe producon prej vitesh.
Se si duket tani, e dini të gjithë, por ja se si është dukur Liberta para rreth dhjetë vitesh.

Kliko per me shume info

liberta-spahiu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.