Ja ku jeton tani ish-kryeministri britanik, David Cameron

Kliko per me shume info

camerunPasi dha dorëheqjen si kryeministër i Anglisë, David Cameron sëbashku me familjen e tij po jeton në këtë shtëpi që shihni në foto.
Cameron i la vendin Thersa May kryeministres më të re të Britanisë së Madhe.

Por të gjithë janë të interesuar se mbas largimit nga Downing Street, ku do të jetoj ai. Tani, Cameron është shpërngulur me familjen e tij gruan dhe tri vajzat, në një shtëpi në Londër.
jeton-camerun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.