Hyri në shtëpinë e re, ajo që gjeti nën dysheme do t’iu befasojë!

vaaaVendosi ta blejë shtëpinë e një gruaje në moshë dhe nis menjëherë renovimet aty.

Pa diçka te çuditshme në dysheme dhe vendosi ta hapë, raporton Express

Kliko per me shume info

Poshtë saj ishte një arkë e drurit plot pluhur. Kur e hapi arkën gjeti një pasuri të tërë.

Monedha të vjetra që vlejnë shumë, orë të arit dhe një unazë.

LEXO EDHE:  Sa kg jashtëqitje bën një njeri gjatë gjithë jetës? Shkencëtarët bëjnë llogaritë, habisin rezultatet (FOTO)

Nuk dihet se kush është pronari i monedhave që vlejnë miliona…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here