Shqiptarja seksi që po çmend Zvicrën!

Kliko per me shume info

shq_1469613536-7238511.PNGModelja dhe bukuroshja shqiptare Enkelejda Lajci, e cila jeton në Arau të Zvicrës me bukurinë e saj po magjeps të gjithë.

Bukuroshja me vetëm 18 vjetët e saj ka arritur suksese të cilat e kanë bërë emër të njohur në botën e së bukurës, që nga momenti i zgjedhjes së saj “Miss Grand Albania 2015”.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se ajo vitin e kaluar ka përfaqësuar Shqipërinë në “Miss Grand International”, event ky që është mbajtur në kryeqytetin tajlandez në Bankok dhe ku bukuroshja shqiptare është përzgjedhur në mesin e më të mirave.

Ajo duket të jetë mjaft e vendosur në arrritjen e qëllimeve të saj jetësore, të cilën e ka edhe si moto të jetës, ngase për të arritur një qëllim ajo jep çdo gjë nga vetja e saj vetëm e vetëm për t’ja dalë mbanë.

Enkelejda është mjaft e pranishme edhe në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook, dhe me postimet e saj, përditë e më shumë po çmend të gjithë fansat, jo vetëm ata shqiptarë, por tashmë edhe ata zviceran po edhe të shumë vendeve të botës si dhe është mjaft premtuese për sa i përket botës së modelingut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.