Shqiptari që qeshi me sulmin terrorist në Nice: Më kishin vjedhur adresën!

Kliko per me shume info

ebu-kajnitaSulmet e tmerrshme në Nice është përjetuar rëndë nga cilido që karakterizohet nga sadopak ndjenja humane. Por në kulmin e tronditjeve dhe lutjeve që kjo të jetë masakra e fundit njerëzore një shqiptar ka shokuar mediet sociale. Ai e ka cilësuar kampion 31-vjeçarin që solli vdekjen e dhjetëra të pafajshmëve duke e komentuar me të qeshura ngjarjen e tmerrshme.

Shqiptari ka shkruar: ‘’Në Francë një kampion ka marrë me vete shumë pederastë dhe i ka shtypur. Kjo ka ndodhur në ditën e tyre të paradës. Zyrtarisht janë të paktën 80 të vdekur, po alhamdulila pritet të rritët numri hahahaha’’.

Kliko per me shume info

Më tej pasi ka shpërndarë një postim të NBC News ai ka shtuar: ‘’Elhamudulila një kampion plas në një grup parade geysh apo pederastësh në Nicë të Francës. Allahu i shfarostë llojin e këtij populli’’.

Është e tmerrshme të imagjinosh se dikush mund të jetë i lumtur nga një masakër e tillë dhe ajo që tronditi më tepër është fakti se shqiptari me emrin Ebu Ajla Kanita në përshkrimin e tij në facebook ka shkruar se jeton në Suedi. Kjo është fytyra e terrorizmit dhe mbështetësve të tij në ditët e sotme, ata jetojnë në vendet më të zhvilluara të Europës, duke përfituar çdo të mirë prej tyre dhe në fund pa mëshirë marrin jetë të pafajshme njerëzish, por si duket ky nuk është rasti.

Pas kritikave të shumta që shqiptari ka marrë në adresë të tij ka reaguar duke thënë se dikush i kishte vjedhur adresën. Ai është shprehur: ”Selam Alekum
një sqarim për të gjithë mbrëmë dikush më ka hakuar adresën e facebookut edhe mezi e kam zhbllokuar. Tani shumë mesahze kanë ardhur me ofendime duke mos e ditur çfarë është bërë. Unë s’kam shkruaajtur e as kam ofenduar njeri, Allahu ju ruajtë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.