Nuk do ta besoni ku e kishte fshehur drogën ky shqiptar, arrestohet në Itali

Kliko per me shume info

carabinieriNjë sasi droge, kokainë dhe kanabis është gjetur e fshehur në mbajtësen prej kauçuku të qenit. Droga ishte në pronësinë e një shqiptari i cili është vënë në pranga. Bëhet fjalë për një operacion të policisë italiane në zonën e Abruzzos, Itali.

Policia ka bërë të ditur se, ka sekuestruar një sasi prej 300 gramësh kokainë dhe një sasi kanabis sativa. Në pranga është vënë një 29-vjeçar shqiptar, i cili do të dalë para gjykatës për tu njohur me masën e sigurisë.

Kliko per me shume info

Ndalimi i tij është bërë gjatë një kontrolli të Guardia Di Financas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.