“Shokuese” në Tiranë, tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me të bijën, arrestohe

Kliko per me shume info

perdhunimNjë 43-vjecar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale më vajzën e tij.

Sic bën me dije Policia e Tiranës. në pranga ka rënë shtetasi Jashar L, 43-vjeç.

Kliko per me shume info

“Më datë 21.07.2016, u arrestua shtetasi në kërkim Jashar L., 43 vjeç, banues në Tiranë. Pasi ky shtetas ka tentuar të kryej marredhënie seksuale me vajzën e tij M. L”- njofton policia.

Nuk ka ende detaje se si kanë rrjedhur ngjarjet dhe a ishte vajza ajo që bëri denoncimin, duke akuzuar babanë. Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.