Shoferi injoron vijat e bardha, këmbësori i shkatërron makinën super-luksoze

Kliko per me shume info


Ky është një debat që vazhdon prej kohësh në Shqipëri.

Shumë shoferë nuk i respektojnë vijat e bardha, sikundër shumë kalimtarë nuk kalojnë në vendin e duhur.

Kliko per me shume info

Por çfarë ndodh kur shoferi i një makine luksoze injoron vijat e bardha? Ja çfarë ndodhi në Denver, SHBA.

Shoferi i një makine McLaren, me vlerë 230 mijë euro, injoroi vijat e bardha dhe për pak sa nuk aksidentoi një të ri me skejtbord.

Ky i fundit reagoi duke ia thyer xhamin e parë me skejtbord. Më pas u largua me vrap.

Riparimi i dëmit mendohet se shkon në 4 mijë euro. Rrjeti në SHBA po diskuton për veprimin e djaloshit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.