Shkodrani kapet me drogë në Lezhë, ja emri i tij

Kliko per me shume info

kokaineeeNjë i ri nga Shkodra është vënë në pranga në Lezhë, pasi është kapur me një sasi lënde narkotike, kokainë. Burime nga policia thanë ze, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është vënë në pranga në flagrancë, Arber Hafizi, 28 vjeç, banues në Shkodër.

Ndalimi i tij është bërë pasi në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative, gjatë kontrollit të ushtruar këtij të riu iu gjetën dhe sekuestruan 50 doza lëndë e dyshuar “Kokaine”

Kliko per me shume info

Pas arrestimit, dosja ndaj tij i është dërguar Prokurorisë së Lezhës për akuzën e “Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.