Shkenda Dubrova ngre temperaturat, publikon foto pa sutjena

Kliko per me shume info

shkenda-dubrovaShkenda Dubova nuk heziton asnjëherë të provokojë.
Më shumë e njohur për linjat trupore se sa për talentin muzikor, këngëtarja ka treguar edhe një herë gjoksin.

Tash në një foto të lansuar nga Arber Bytyçi, make up artist i shumë yjeve shqiptare.

Kliko per me shume info

Në këtë foto vërehet lehtë se Shkenda nuk mundi ta përballojë të nxehtin dhe sutjenat i ka lënë në shtëpi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.