“Shpërthen” sherri mes reperave, Noizy shan Babastars në koncert

Kliko per me shume info

noizy14Reperi shqiptar, Noizy, ka mbajtur një koncert së fundmi, prej ku ka fyer reperët e Babastars. Babastars të cilët janë shumica nga Prishtina, nuk do ta mirëpresin gjestin e fundit nga Noizy, shkruan Telegrafi.

Në koncertin e fundit të mbajtur në Prishtinë të organizuar nga Ipko hej, Noizy shihet teksa fyen antarët e Babastars dhe gjithë labelin. Ai në një moment ndal një prej këngëve diss dhe nxit publikun të brohorasin “F*ck Babastars”.

Kliko per me shume info

Këto fyerje të rënda Noizy nuk i ka kursyer në shumë koncerte, por befasia qëndron në atë që ai e bëri këtë në Prishtinë. Noizy njihet për konfliktin e tij me Babastars i cili ka rrënjët shumë kohë më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.