Sherri për një femër, ky është 34-vjeçari që u vra në Tiranë (Foto)

Kliko per me shume info

olsi-kaptina-kamezPersoni që shihni në foto u vra mbrëmjen e kaluar në Kamëz, në një lokal. Ai quhet Olsi Kaptina dhe dyshohet se u qëllua me thikë pas sherrit për një femër.

Së bashku me vrasësin Altin Ndoci, kishin qenë në një kafe të lagjes dhe janë konfliktuar për arsye që mbeten ende të paqarta.

Kliko per me shume info

Pasi janë qëlluar me grushta, Ndoci e ndoqi viktimën me një thikë dhe e vrau.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.