Përplasin makinat, sherr me grushte mes të rinjve në qendër të Prishtinës

Kliko per me shume info


Një video e filmuar në Prishtinë, tregon disa të rinj duke u zënë me grushte në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë.

Kliko per me shume info

Sherri dyshohet se ka ndodhur pas një aksidenti mes dy makinave në rrugë, por ajo që bie në sy është zënka e të rinjve në mes të ditës duke bllokuar dhe rrugën.

Në video duket që policia nuk ndodhet në vendin e ngjarjes, por vetëm disa qytetar të rastit që mundohen të qetësojnë situatën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.