Sherr me babanë, djali hidhet nga ballkoni

Kliko per me shume info

Një djalë në Ankara ka tentuar të hidhet nga ballkoni, pas kërcënimit me prerje fyti nga babai i tij.

Qytetarët që shikonin përleshjen mes babait dhe të birit në tarracën e shtëpisë nga rruga, u afruan poshtë në oborr dhe me një batanije priten të riun që kërceu raportojnë mediat turke.

Sic shihet në video, i riu shpëton nga tentimi për vetëvrasje, derisa nëna e tij shikon e tronditur nga lart.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.