Sherr për një karrige, policia përleshet me qytetarët në Kombinat

Kliko per me shume info

Ka mjaftuar një karrige për të ndodhur sherri që shihni në videon e mëposhtme. Dikush ka njoftuar policinë se në një lokal janë vënë karriget në trotuar. Kështu, policia ka mbërritur menjëherë dhe ka kërkuar të arrestojë pronarin.

Sipas raportuesve, policia ka tentuar të arrestojë djalin e pronarit, i cili është 17-vjeç. Ky i fundit ka bërë rezistencë duke e quajtur si të pvlefshëm arsyen e shoqërimit në komisariat.

Kliko per me shume info

Policia nga ana tjetër ka këmbëngulur për ta arrestuar, duke përdorur forcë dhe dhunë, madje në video duken pamjet ku ndërhyn jo vetëm i ati i djalit, por edhe klientë të lokalit të cilët përleshen me policinë. /JOQ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.