Plas sherri në urbanin e Unazës, gruaja: Zagar rrugësh!

urban-trNjë zotëri dhe një zonjë, të dy në mosha madhore janë zënë sot në urbanin e Unazës. Sherri ka filluar për një motiv banal, ku një zonjë i ka kërkuar zotërisë që të ulet. Por,ky i fundit është shprehur se “ishte vetë i lodhur dhe s’kishte nerva të merrej me të”.

Ka mjaftuar kaq bisedë, që të “plasë” sherri mes pasagjerëve të urbanit, kryesisht mes një gruaje dhe një burri të cilët e ofendojnë njeri-tjetrin me fjalë nga më të ndyrat, siç mund ta shihni në videon. JOQ

LEXO EDHE:  “Ç'të mungoi që ne nuk e mësuam kurrë?”, telefonata e fundit me vjehrrën para se nusja të pinte fotoksinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here