Shakaja e Ermal Mamaqit me aksidentin me makinë në Ferizaj

Kliko per me shume info

ermali-shakaTashme aksidenti ka kaluar dhe Ermal Mamaqi, ben ate qe di te beje me mire.

“E kemi nda mëndjen. Do puthim të gjithë ata që na dalin para.

Kliko per me shume info

Pa dallim dhe paralajmërim”, ka shkruar me shaka aktori i njohur i humorit dhe moderatori Ermal Mamaqi.

Me heret ne nje mesazh publik per aksidentin, Mamaqi shkruante:

Ju perqafoj. Me duket sikur ma falen jeten per se dyti. Perjetova momentet me te veshtira ne jete.
Jam shume mire. Edhe une edhe 2 miqte e mi qe udhetonin me mua.
Aksidenti i mbremshem ne Kosove,Ferizaj ndodhi si pasoje e nje rrethrotullimi te pandricuar dhe te paparalajmeruar.
Me sa me thane,ai vend ishte rrethi i vdekjes se cdo dite aty behen aksidente.
Kam nje pyetje per autoritetet : – Edhe sa vete duhet te vdesin per ta rregullur ate problem?
Dhe ne fund Zoti eshte i mire!!!
Jemi therime qe nuk ja dime vleren jetes deri sa prekim vdekjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.