Selena Gomes fiton 550 mijë dollarë për një postim në rrjetet sociale

Kliko per me shume info

selena-gomezAjo është femra më e ndjekur dhe pëlqyer në rrjetet sociale me mbi 90 milionë ndjekës vetëm në Instagram dhe rreth 200 milionë bashke më Facebook dhe Twitter. Dhe si e tillë Selena Gomes sipas “Us Weekly” fiton rreth 550 mijë dollarë për çdo postim në faqen e saj në Instagram.

23 ­vjeçarja fut në llogarinë e saj bankare më shumë se gjysmë milionë dollarë për çdo postim që përbën reklamë duke u bërë kështu një nga yjet me më shumë ndikim në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Shumë njerëz janë të prirur të blejnë rroba, produkte dhe çdo gjë tjetër që poston ajo, më shumë sesa Kardashian apo motra e saj Jenner. Për të fituar 550 000 dollarë, Selana Gomes duhet të bëjë postimin reklamë në të tri platformat. Mes kompanive që paguajnë këngëtaren janë Coca­Cola dhe Adidas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.