Historia: I fejuari më dha lekë për pushime me shoqet, bëra seks me dikë që njoha në plazh

Kliko per me shume info

ifejuari_1468365935-7083329Flirtet verore janë shpesh të rrezikshme, sidomos nëse njëri nga personat është i fejuar. E tillë është kjo histori e mbërritur pranë Jetaoshqef.al, ku vajza qan hallin e saj se ndihet shumë keq para të fejuarit të saj.

Gjithçka nisi kur i fejuari i saj i dha asaj 300 mijë lekë të vjetra për të ikur me pushime. Djali ndihej fajtor sepse nuk mund të shkonte me të për shkak se kishte motrën sëmurë. Kështu, vajza niset në jug dhe qëndron 1 javë për pushime me shoqet e saj. Por, një natë teksa kishte dalë njihet me një djalë. Ky i fundit e puth dhe përfundojnë duke bërë seks.

Kliko per me shume info

Vajza tregon se është shumë e mërzitur që e ka tradhtuar të fejuarin, madje ajo shprehet se nuk ka kurajo ta shohë në sy. Në fund vajza kërkon ndihmën e ndjekësve të Jetaoshqef.al për t’i dhënë një mendim se si të veprojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.