Bastian Schweinsteiger martohet me tenisten serbe

Kliko per me shume info

shvajniFutbollisti Bastian Schweinsteiger u martua sot me tenisten serbe Ana Ivanovic, në një ceremoni të zhvilluar në Venecia të Italisë.

Kapiteni i Gjermanisë shkëmbeu unazat me bukuroshen brune përballë familjarëve, miqve dhe kolegëve, dy vjet pasi nisi lidhjen me të.

Kliko per me shume info

Ana kishte zgjedhur një fustan të bardhë të gjatë dhe shumë të thjeshtë për këtë rast.

Çifti u martua në Palazzo Cavalli, një vend ceremonish që nga viti 1990.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.